تعمیر تلویزیون سام الکترونیک SAM در محل

آنچه در این مطلب می خوانید...
تعمیر تلویزیون سام با جاوید الکترونیک

تلویزیون سام الکترونیک یکی از برندهای محبوب ایرانی است که به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، طرفداران زیادی دارد. با این حال، مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری، ممکن است تلویزیون سام الکترونیک شما نیز دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. نمایندگی جاوید الکترونیک تعمیر تلویزیون های سام الکترونیک را در منزل با ضمانت تعمیرات تا ۶ ماه انجام می دهد. همچنین اگر زمان گارانتی تلویزیون SAM ELECTRONIC تمام نشده باشد به صورت رایگان و بدون هیچ هزینه ای تعمیرات آن انجام می شود. برای اطلاع از گارانتی و تعمیرات با ما تماس بگیرید.

یرای رفع مشکلات و تعمیرات تلویزیون SAMSUNG در منزل کافی است با شماره جاوید الکترونیک تماس بگیرید، تا تکنسین متخصص در محل ارسال شود.

در این مقاله، به طور جامع به موضوع تعمیرات تلویزیون سام الکترونیک می‌پردازیم، پس با ما همراه باشید.

مشکلات رایج تلویزیون سام الکترونیک

تلویزیون های سام الکترونیک به طور کلی از کیفیت خوبی برخوردار هستند، اما ممکن است مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری دچار مشکل شوند. در اینجا برخی از مشکلات رایج تلویزیون سام الکترونیک و راه حل های آنها را آورده ایم:

 • روشن نشدن تلویزیون
 • خاموش شدن ناگهانی تلویزیون
 • تلویزیون سام تصویر دارد صدا ندارد
 • مشکل در کیفیت تصویر
 • مشکل در صدا
 • عدم اتصال به اینترنت
 • کار نکردن کنترل از راه دور

برخی از مشکلات رایج در تلویزیون های SAM را می توانید بدون هزینه و خودتان تعمیر کنید، البته برای رفع مشکلات سخت افزاری به هیچ عنوان اقدام نکنید و آن را به تعمیرکار ماهر بسپارید.

تعمیر تلویزیون SAM در نمایندگی جاوید الکترونیک

راه حل‌های رفع مشکلات رایج تلویزیون SAM ELECTRONIC

همه مشکلات تلویزیون های سام الکترونیک مربوط به قسمت سخت افرار نمی شود. گاهی ممکن است به دلیل عدم اتصال درست کابل ها، تنظیمات یا مواردی دیگری به وجود بیاید. بهتر است قبل از تعمیر این موارد را بررسی کنید، شاید نیاز به تعمیرکار نباشد.

برخی از راه حل‌های رفع مشکلات رایج تلویزیون سام الکترونیک عبارت‌اند از:

 • بررسی اتصالات برق
 • بررسی تنظیمات تلویزیون
 • ریست کردن تلویزیون
 • به روز رسانی نرم افزار تلویزیون
 • تعویض قطعات معیوب

در ادامه این موارد را باهم بررسی خواهیم کرد.

هزینه تعمیر تلویزیون سام الکترونیک

هزینه تعمیرات تلویزیون سام به عوامل مختلفی مانند مدل تلویزیون، نوع مشکل، قطعات مورد نیاز و دستمزد تعمیرکار بستگی دارد. چنانچه تلویزیون سام شما هنوز گارانتی داشته باشد، هیچ هزینه ای برای تعمیرات آن گرفته نمی شود. برای اطلاع از گارانتی تعمیر تلویزیون سام می توانید با شماره جاوید الکترونیک در تماس باشید.

به طور کلی، هزینه تعمیرات تلویزیون سام را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد:

هزینه تعویض قطعات: اگر مشکل تلویزیون ناشی از خرابی قطعات باشد، باید هزینه تعویض آن قطعات را پرداخت کنید. هزینه تعویض قطعات مختلف تلویزیون متفاوت است. مثلا هزینه تعویض مین برد تلویزیون با هزینه تعویض بک لایت تلویزیون سام متفاوت است. همچنین مدل و اندازه تلویزیون در هزینه های آن تاثیر گذار است.

هزینه اجرت تعمیرکار: تعمیرکاران تلویزیون برای تعمیر تلویزیون دستمزد متفاوتی دریافت می‌کنند. اجرت تعمیرکاران با توجه به تعمیری که انجام می دهند متفاوت است. هزینه اجرت تعمیر تلویزیون در جاوید الکترونیک پایین تر  از نرخ مصوبه اتحادیه می باشد.

برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیرات تلویزیون سام الکترونیک با شماره نمایندگی مجاز جاوید الکترونیک تماس بگیرید و مشکل تلویزیون خود را شرح دهید. متخصصان ما پس از بررسی تلویزیون، هزینه تعمیرات آن را قبل از تعمیر به شما اعلام خواهند کرد.

چرا هزینه های تعمیر متفاوت است؟ یکی از مشکلاتی که شاید خیلی ها داشته باشند و انتخاب را برایتان مشکل کند همین تفاوت هزینه تعمیرات است. در ادامه توضیحات تکمیلی و بهترین روش برای انتخاب بهترین مرکز را توضیح خواهیم داد.

تعمیر مشکلات تلویزیون سام الکترونیک توسط خودتان

اگر تلویزیون سام الکترونیک شما دچار مشکل شده است، می‌توانید قبل از تماس با تکنسین، چند کار را برای عیب‌یابی مشکل و شاید رفع آنها انجام دهید.

ابتدا بررسی کنید که آیا تلویزیون به برق وصل است یا خیر. ممکن است به نظر ساده یا شایدم خنده دار باشد، اما گاهی اوقات ساده ترین راه‌حل‌ها نادیده گرفته می‌شوند. مطمئن شوید که تلویزیون به پریز برق وصل است و پریز برق کار می‌کند. خرابی کابل برق و یا پریز یا محافظ باعث روشن نشدن یا قطع شدن تلویزیون شود.

مرحله دوم منبع ورودی تلویزیون سام را بررسی کنید. مطمئن شوید که آیا منبع ورودی صحیح را انتخاب کرده‌اید یا خیر. . ممکن است تلویزیون شما روی ورودی اشتباهی تنظیم شده باشد. دکمه ورودی را روی کنترل از راه دور خود فشار دهید تا زمانی که ورودی صحیح را پیدا کنید.

مرحله سوم بررسی کابل های تصویر HDMI، AV یا هر کابلی که به تلویزیون متصل است. بررسی کنید که آیا کابل‌ها به درستی وصل شده‌اند یا خیر. ممکن است کابل های وصل‌کننده تلویزیون به گیرنده یا کنسول بازی شما شل یا جدا شده باشند. تمام کابل‌ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی وصل شده‌اند. همچنین اگر کابلی دچار پارگی را ضعف در ظاهر آن بود، بهتر است که کابل را تعویض کنید.

تلویزیون خود را ریستارت کنید. گاهی اوقات، ریستارت ساده می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل کند. کابل برق تلویزیون را جدا کنید و بعد از چند دقیقه دوباره متصل کنید. روش دیگر: دکمه روشن/خاموش تلویزیون خود را برای چند ثانیه فشار دهید تا تلویزیون خاموش شود. سپس، چند دقیقه صبر کنید و دوباره تلویزیون را روشن کنید. روش سوم اگر تصویر دارید از قسمت تنظیمات، تلویزیون را ریست فکتوری کنید.

اگر هنوز مشکل دارید، و این موارد مشکل را برطرف نکرد احتمالا قطعات داخلی تلویزیون SAM ELECTRONIC خراب شده اند. در صورتی که تخصصی درباره تعمیر تلویزیون سام ندارید بهتر است آن را دستکاری نکنید. برای تعمیر قطعات داخلی تلویزیون سام الکترونیک در منزل می توانید با شماره جاوید الکترونیک در تماس باشید.

تعمیرات تلویزیون سام الکترونیک- JAVID LECTRONIC SAM

نحوه انتخاب تعمیرکار مجاز تلویزیون های SAM

برای انتخاب تعمیرکار مجاز تلویزیون سام الکترونیک می‌توانید به نکات زیر توجه کنید:

مجوز کسب و کار: تعمیرکار مجاز باید دارای مجوز کسب و کار از اتحادیه تعمیرکاران باشد. بعضی از شرکت ها به صورت غیر قانونی در زمینه تعمیرا تلویزیون فعالیت می کنند، پس به این مورد توجه داشته باشید. تا اگر بعد از تعمیر مشکلی داشتید از طریق اتحادیه پیگیری کنید.

تعمیر تلویزیون در منزل: بعضی از شرکت ها تبلیغ تعمیر تلویزیون در منزل را می کنند، اما به هر بهونه ای از تعمیرات در منزل خودداری می کنند. همه مشکلات تلویزیون ممکن است در محل مشتری انجام نشود اما برخی مشکلات در محل قابل تعمیر می باشد. شرکت جاوید الکترونیک تعمیرات تلویزیون را در محل و در حضور خودتان انجام می دهیم.

سابقه کار: تعمیرکار مجاز باید سابقه کار کافی در زمینه تعمیر تلویزیون داشته باشد. بعضی از تعمیرکاران با یک دوره خود را به عنوان متخصص با سابقه معرفی می کنند.

مهارت و تجربه: تعمیرکار مجاز باید از مهارت و تجربه کافی برای تعمیر تلویزیون برخوردار باشد.

استفاده از قطعات اصل: تعمیرکار مجاز از قطعات اصل برای تعمیر تلویزیون استفاده می کند. متاسفانه بعضی از تعمیرکاران از قطعات کارکرده به عنوان قطعات نو استفاده می کنند و هزینه قطعه نو را می گیرند!!

ضمانت تعمیرات: تعمیرکار مجاز باید ضمانت تعمیرات ارائه دهد. تا در صورت مشکل بعد از تعمیر بتوانید آن را پیگیری کنید.

معرفی تلویزیون SAM ELECTRONIC

سام الکترونیک یکی از برند های ایرانی تولیدکننده لوازم‌خانگی است که در سال‌های اخیر به تولید تلویزیون‌ های باکیفیت و مقرون‌ به‌صرفه مشغول بوده است. تلویزیون‌ های سام الکترونیک در سایزها و مدل های مختلف با امکانات و قابلیت های متنوع تولید می‌شوند. تلویزیون های سام الکترونیک پس از تحریم ایران، جایگزین تلویزیون های سامسونگ شد.

برخی از مزایای تلویزیون های سام الکترونیک عبارت‌اند از:

 • کیفیت تصویر بالا: تلویزیون های سام الکترونیک از کیفیت تصویر بالایی برخوردارند و تصاویر را با وضوح و رنگ‌های زنده نمایش می‌دهند.
 • قیمت مناسب: تلویزیون های سام الکترونیک در مقایسه با برندهای خارجی قیمت مناسب‌تری دارند.
 • تنوع مدل: تلویزیون های سام الکترونیک در سایزها و مدل های مختلف تولید می‌شوند تا نیازهای مختلف مشتریان را برآورده کنند.
 • امکانات و قابلیت‌های متنوع: تلویزیون‌های سام الکترونیک به امکانات و قابلیت‌های متنوعی مانند سیستم‌عامل اندروید، قابلیت اتصال به اینترنت، بلوتوث و غیره مجهز هستند.

پرفروش ترین تلویزیون های سام الکترونیک

برخی از مدل های پرفروش تلویزیون های سام الکترونیک عبارت‌اند از:

اولین تلویزیون پرفروش سام الکترونیک با اندازه ۵۵ اینچ مدل UA55TU7550 می باشد.

پرفروش ترین تلویزیون سام الکترونیک با اندازه ۵۰ اینچ مدل UA50TU7000 می باشد.

اندازه ۴۳ اینچ تلویزیون سام الکترونیک مدل UA43TU5540 از پرفروش ترین محصولات این شرکت می باشند.

اگر به دنبال خرید یک تلویزیون باکیفیت و مقرون به‌صرفه هستید، تلویزیون های سام الکترونیک می‌توانند گزینه مناسبی برای شما باشند.

نتیجه گیری

در این مقاله جامع از جاوید الکترونیک نماینده رسمی تلویزیون های سام الکترونیک، به بررسی این تلویزیون های با کیفیت پرداختیم. درباره مشکلات رایج تلویزیون های SAM ELECTRONIC و رفع برخی از این مشکلات که خودتان بتوانید آنها را برطرف کنید توضیح دادیم. نکاتی درباره انتخاب بهترین تعمیرکار خدمتتان ارائه کردیم حتما این موارد را جدی بگیرید، تا از مشکلات بعدی جلوگیری کنید. در صورتی که نیاز به تعمیر تلویزیون سام الکترونیک در منزل داشتید با شماره ما تماس بگیرید.

در پایان، امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا مشکلی در مورد تعمیرات تلویزیون سام الکترونیک دارید، می‌توانید در بخش نظرات مطرح کنید.

ثبت ديدگاه