021-77506506

تعمیر مانیتور سامسونگ به سادگی و در کمترین زمان ممکن

تعمیر مانیتور سامسونگ

تعمیر مانیتور سامسونگ، یک روند مهم و پیچیده به حساب می آید اما زمانی این کار سخت است که شما اطلاعاتی درباره مانیتورها نداشته باشید. ما به شما کمک خواهیم کرد که برای تعمیر آن مشکل نداشته باشد و اطلاعات کافی داشته باشید. شرکت جاوید الکترونیک سام نمایندگی تعمیر مانیتور سامسونگ در ایران با کد نمایندگی رسمی می باشد، پس در این شرکت کلیه قطعات اصلی بوده و این شرکت تعمیرات مانیتور را تضمینی خدمت شما ارائه می دهد. امروز ما قصد داریم تا در مورد تعمیرات مانیتور سامسونگ و روند و شرایط آن با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

در مجموعه ما علاوه بر تعمیر مانیتور در محل مشتری، تعمیر تلویزیون انواع برندها به صورت تخصصی انجام می گردد.

 

تعمیر مانیتور سامسونگ

هزینه تعمیر مانیتور سامسونگ چقدر است؟

هزینه نهایی که شما باید برای تعمیرات مانیتور سامسونگ پرداخت کنید ثابت نیست. عوامل و فاکتور های زیادی هستند که این هزینه را تحت تاثیر خود قرار می دهند. هر کدام از این عوامل، قیمت پرداختی شما را به نحوی خاص کم و زیاد می کنند. به خاطر داشته باشید که هزینه تعمیرات مانیتور سامسونگ در ایران روز به روز در حال افزایش است. پس، اگر شما هم به دنبال رفع ایراد مانیتور خود هستید، بهتر است که در سریع ترین زمان ممکن نسبت به انجام این فعالیت اقدام نمایید.

از جمله مهم ترین عواملی که هزینه تعمیرات مانیتور سامسونگ را تحت تاثیر خود قرار می دهند می توان به نوع مانیتور، ابعاد مانیتور، نوع خرابی، تعداد قطعات مورد نیاز و کیفیت تجهیزات به کار رفته در مانیتور اشاره کرد. جدا از همه این موارد، شرکتی که شما از خدماتش برای تعمیرات مانیتور سامسونگ استفاده می کنید هم تاثیرات زیادی را بر روی روند تعمیرات می گذارد. با استفاده از خدمات بهترین شرکت ها، شما می توانید هزینه معقولانه ای را برای تعمیرات مانیتور های سامسونگ پرداخت نمایید. بیشترین هزینه ای که برای مانیتور پرداخت می کنید به تعمیر مانیتور شکسته تعلق دارد.

تفاوت تعمیرات مانیتورهای سامسونگ و سرویس این محصول  چیست؟

البته که بررسی تفاوت میان روند تعمیرات مانیتور سامسونگ و روند سرویس این محصول هم خالی از لطف نخواهد بود. به صورت کلی، مدل ها و ساختار های مختلف مانیتور سامسونگ گاهی اوقات باید سرویس شوند. روند سرویس شدن باید در یک بازه زمانی مشخص و توسط افراد حرفه ای صورت گیرد. مثلا، شما هر سه یا هر شش ماه یک بار می توانید مانیتور خود را در اختیار افراد مجرب قرار دهید تا آن را باز و سرویس نمایند. در روند سرویس شدن مانیتور، اکثر مشکلات مربوط به این قطعه پر اهمیت مورد بررسی قرار گرفته و این مشکلات به صورت کامل رفع می شوند. جدا از این مسئله، سرویس کردن می تواند باعث رفع آلودگی ها و خاک گرفتی های قطعات داخلی مانیتور هم بشود.

این در حالی است که روند تعمیرات مانیتور سامسونگ کمی پیچیده تر می باشد. برای اینکه شما بتوانید یک مانیتور سامسونگ را به صورت کامل ایرادات آن را برطرف کنید، لزوما باید از ابزار های ویژه استفاده کنید تا قطعات خراب آن را شناسایی نمایید. مرحله بعد نوبت به تعویض یا تعمیرات قطعات می رسد. در صورتی که قطعه مورد نظر شما قابلیت تعمیر داشته باشد، می توانید مشکلات آن را حل کنید. در غیر این صورت، شما باید نسبت به تعویض قطعه اقدام نمایید.

چگونه می توان از نیاز به تعمیر مانیتور سامسونگ جلوگیری کرد؟

آخرین مسئله ای که قبل از پرداخت به تعمیرات مانیتورهای سامسونگ شما باید آن را مد نظر خود قرار دهید مربوط به جلوگیری از تعمیر است. افراد با دنبال کردن یک سری مراحل خاص می توانند نیاز خود به تعمیرات مانیتور را کاهش دهند. برخی از افراد با دنبال کردن این مراحل حتی دیگر نیازی به تعمیر مانیتور نداشته و هیچگاه با خرابی مواجه نشدند. در ابتدا شما باید به درستی از مانیتور خود نگهداری کنید. آسیب زدن به بدنه مانیتور مخصوصا به نمایشگر آن می تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند.

به خاطر داشته باشید که اکثر کاربران فقط به خاطر ضربه زدن به مانیتور، به تعمیر مانیتور نیاز پیدا می کنند. دیگر مسئله ای که شما باید به آن توجه داشته باشید مربوط به اتصالات برق پایدار است. در صورتی که شما در یک منطقه پر نوسان زندگی می کنید، بهتر است که از یک محافظ الکترونیکی برای مراقبت از مانیتور خود استفاده کنید. این ابزار ها طول عمر زیادی داشته و می توانند از سوختن یا آسیب دیدن مانیتور جلوگیری نمایند. در نهایت، برای جلوگیری از نیاز به تعمیرات مانیتور سامسونگ شما می توانید همواره مانیتور را سرویس نمایید. برای جلوگیری از خرابی تلویزیون و مانیتور این مقاله را تا انتها بخوانید و رعایت کنید.

 

 تعمیرات مانیتور سامسونگ

شایع ترین خرابی های مانیتور سامسونگ کدام است؟

قبل از پرداخت به تعمیرات مانیتور سامسونگ، بیایید تا مهم ترین و شایع ترین خرابی های مربوط به مانیتورهای samsung را مورد بررسی قرار دهیم. به صورت کلی، مانیتور های تولید شده توسط سامسونگ ویژگی های مثبت زیادی را در خود جای داده اند. این محصولات قدرت عملکردی مطلوبی داشته و در دسته بندی های متنوعی هم در بازار به فروش می رسند. ولی، همانطور که گفته شد انواع مانیتور سامسونگ طول عمر نا محدود نداشته و بالاخره یک روز با خرابی های جدی مواجه می شوند. اینجاست که مباحث مربوط به علائم خرابی مانیتور مطرح می شوند.

به خاطر داشته باشید که لیست مهم ترین خرابی های مربوط به مانیتور سامسونگ، یک لیست طولانی است. ما سعی کردیم تا چند مورد از مهم ترین خرابی های مربوط به این مانیتور را مورد بررسی قرار دهیم. همه این موارد اهمیت زیادی داشته و سلامتی مانیتور شما را به صورت کامل تحت تاثیر خود قرار می دهند.

فروش آداپتور مانیتور سامسونگ به صورت فابریک و اصلی در نمایندگی جاوید الکترونیک موجود می باشد، همچنین تمامی خدمات مربوط به آداپتور شامل گارانتی می باشد.

انواع ایرادات مانیتور سامسونگ

اولین مورد از شایع ترین خرابی های مانیتور سامسونگ، به بک لایت این مانیتور اشاره دارد. بک لایت قطعه مهمی است. این قطعه با تامین نور سفید می تواند درخشش، کنتراست و کیفیت صفحه را مشخص کند. زمانی که بک لایت مانیتور شما خراب شود، کار کردن با آن غیر ممکن می شود. چرا که نور صفحه تا حد قابل توجهی کاهش پیدا می کند. به صورتی که برای استفاده از مانیتور شما باید خیلی نزدیک آن بروید تا شاید بتوانید یک الی دو آیتم را مشاهده کنید. اینجاست که استفاده از تعمیرات مانیتور سامسونگ مطرح می شود.

دومین مورد از شایع ترین خرابی های مانیتور سامسونگ مربوط به شکستن بدنه است. گاهی اوقات افراد به علت وارد کردن آسیب فیزیکی، می توانند فریم، پایه ها یا حتی ال سی دی اصلی مانیتور سامسونگ را خراب کنند. حتما می دانید که این فعالیت باعث می شود تا شما مجبور به پرداخت هزینه زیادی شوید. اگر آسیب بر روی فریم وارد شده باشد، احتمال تعمیر بالا تر است. ولی در صورتی که ال سی دی و اجزای اصلی مانیتور سامسونگ آسیب ببینند، شما باید به دنبال خرید یک مانیتور جدید تر باشید.

سومین مورد از شایع ترین خرابی های مانیتور سامسونگ مربوط به درگاه های ورودی و خروجی است. هر مانیتور سامسونگ یک پورت ورودی برق داشته و چند پورت ورودی تصویر را نیز در خود جای داده است. حال بیایید فرض کنیم که شما به دنبال استفاده از کابل DVI برای انتقال تصاویر خود هستید. در این شرایط، اگر پورت ورودی مانیتور خراب شده باشد، دیگر شما اجازه ای برای کار با این پورت نخواهید داشت در نتیجه، شما باید به دنبال روند تعمیراتی این مانیتور قوی و با کیفیت باشید.

پیشنهاد   Full HD یا 4K کدام تلویزیون بهتر است ؟

چه نکاتی را برای انتخاب مرکز تعمیر مانیتور باید مد نظر خود قرار دهیم؟

برای انتخاب مراکز تعمیرات مانیتور سامسونگ، شما باید یک سری نکات خاص را مد نظر خود قرار دهید. هر کدام از این نکات روند تعمیر مانیتور را به نحوی خاص تحت تاثیر قرار می دهند. اولین مسئله مهمی که شما باید به آن توجه داشته باشید مربوط به سابقه کاری و کیفیت خدمات مراکز تعمیراتی می باشد. حتما می دانید که در حال حاضر، مراکز تعمیراتی بسیار زیادی در سراسر ایران نسبت به تعمیرات مانیتور سامسونگ اقدام می نمایند. برای دریافت بیشترین بازدهی ممکن شما لزوما باید خدمات بهترین مراکز فعال در این زمینه را مورد استفاده قرار دهید.

جدا از این مسئله، روند تعمیر مانیتور یک روند حساس است. در صورت امکان بهتر است که از خدمات نمایندگی های شناخته شده و رسمی برای انجام این فعالیت استفاده کنید. استفاده از خدمات نمایندگی های تعمیر رسمی شرکت سامسونگ به شما اجازه می دهد تا هم روند تعمیر را در بهترین حالت ممکن طی کنید و هم برای تعمیر هزینه معقولانه ای را پرداخت نمایید. در نهایت، شما باید سرعت انجام تعمیر توسط مرکز ذکر شده را مورد بررسی قرار دهید. مراکز فعال در این زمینه می توانند خدمات خود را با سرعت های متنوعی ارائه نمانید. برای دریافت بیشترین بازدهی ممکن، شما باید به دنبال استفاده از سریع ترین تعمیر کار های ایرانی باشید.

روند تعمیر مانیتورهای سامسونگ و سایر برند ها چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟

روند تعمیرات مانیتور سامسونگ با سایر برند های فعال در زمینه تولید مانیتور، یک سری تفاوت های خاص دارد. شرکت سامسونگ از یک معماری و مهندسی خاص برای طراحی و ساخت محصولاتش استفاده می کند. همین مسئله هم باعث شده تا برای تعمیر کار های عمومی، دنبال کردن روند تعمیر مانیتور به مسئله ای دشوار تبدیل شود. مراکزی که در این زمینه فعالیت می کنند باید به خوبی با قطعات و اجزای به کار رفته در طراحی و ساخت مانیتور های سامسونگ آشنایی داشته باشند تا شما با مشکل مواجه نشوید. جدا از این مسئله، گاهی اوقات پیچیدگی برخی از مدل های مانیتور سامسونگ کمی بالا تر از دیگر محصولات موجود در بازار است. این مسئله هم روند تعمیر را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

 تعمیرات مانیتور Samsung

تعمیر مانیتورهای سامسونگ در شرکت جاوید الکترونیک

samsung برند معروف و شناخته شده در ایران و جهان میباشد و مانیتورهای ال سی دی (LCD)  و ای ای دی (LED) سامسونگ از بهترین مانیتورهای بازار محسوب می شوند ما در شرکت جاوید الکترونیک سام تعمیرات تخصصی انواع مانیتوها و همچنین تعمیر مانیتور ال جی در محل مشتری همراه با ضمانتنامه تا 6 ماه  انجام می گیرد، شرکت جاوید الکترونیک نماینده رسمی محصولات صوتی و تصویری سام سرویس میباشد و قطعات این شرکت کاملا اصلی و فابریک می باشد. همچنین تعمیر تلویزیون سامسونگ و تعمیر لپ تاپ نیز از جمله خدمات این شرکت می باشد.

شما با پر کردن فرم درخواست تعمیر آنلاین در هر ساعت از شبانه روز می توانید درخواست خود را ثبت نمایید تا همکاران متخصص ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

چه موقعی ما به تعمیر مانیتور سامسونگ نیاز داریم؟

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت دقیق، ما چه موقعی به تعمیرات مانیتور سامسونگ نیاز داریم؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که همیشه خرابی های جدی نشان دهنده مراجعه به تعمیرکار نیستند. خیلی از اوقات، افراد مانیتور خود و مشکلاتش را مورد بررسی قرار نمی دهند تا وقتی که دیر شده باشد. آنها فقط زمانی به تعمیرکار مراجعه می کنند که مانیتور آسیب های جدی دیده است، بک لایتش با مشکل مواجه شده یا اینکه به صورت کلی مدار های اصلی خود را سوزانده است. مطمئنا این روند تعمیراتی نه تنها هزینه زیادی را بر روی دست شما می گذارد، بلکه می تواند به مدت زمان زیادی هم نیاز داشته باشد. بالاخره مراکز تعمیراتی باید مقدار زیادی از وقت خود را صرف شناسایی قطعات خراب و تعویض آنها بکنند.

در عوض، برخی از افراد هم به محض مشاهده کوچک ترین خرابی نسبت به تعمیرات مانیتور سامسونگ اقدام می نمایند. این روند می تواند مزایای بیشتری را به همراه داشته باشد. مثلا زمانی که مانیتور شما اولین علائم خرابی بک لایت را نشان داد، شما به سرعت باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. بک لایت های خراب در مراحل اولیه فقط کمی نور را کم و زیاد می کنند. این روند کم و زیاد شدن نور به مرور زمان تا حدی افزایش پیدا می کند که با چشم قابل دیدن است.

اگر شما همچنان نسبت به تعمیرات مانیتور سامسونگ اقدام نکنید، این آسیب دیدگی ها گسترش پیدا کرده و در نهایت باعث آسیب دیدن قطعات زیادی خواهند شد. این پروسه و این شرایط برای همه خرابی های مربوط به مانیتور صادق است. در صورتی که مانیتور شما یک فعالیت خارج از برنامه انجام می دهد و علائمی دارد که می توانند مربوط به خرابی باشند، بهتر است که آن را مورد بررسی قرار دهید.

بررسی تعمیرات مانیتور سامسونگ در نمایندگی معتبر

کلام آخر

در این مقاله ما سعی کردیم تا اطلاعات مفیدی را در مورد تعمیر مانیتور سامسونگ در اختیار شما قرار دهیم. مسلما مدل ها و ساختار های مختلف مانیتور سامسونگ، محصولات کاربردی هستند که در دسته بندی ها و زیر شاخه های متنوعی در بازار به فروش می رسند. در صورتی که شما هم به دنبال تعمیر مانیتورهای سامسونگ هستید، لزوما باید خدمات بهترین تیم های فعال در این زمینه را به کار گیرید. البته که راه هایی هم برای به تعویق انداختن خرابی مانیتور سامسونگ وجود دارد. در صورتی که شما به درستی از این کالا استفاده کنید، نیازتان به تعمیر کاهش پیدا خواهد کرد. در نهایت، مراکز تعمیرات مانیتور سامسونگ می توانند هزینه را نیز کم و زیاد کنند.

۴ Comments

  1. درخشان 2023/02/13 در 23:13- پاسخ دادن

    بسیار عالی

  2. Nazi 2023/02/28 در 22:53- پاسخ دادن

    متشکرم از محتوای مفیدتون 🌻👏🏻

ثبت ديدگاه

شروع گفتگو
1
شروع گفتگو در واتساپ
سلام به جاوید الکترونیک خوش آمدید، چطور می تونیم کمک تون کنیم؟