021-77506506

برطرف کردن مشکل و تعمیر تلویزیون سامسونگ به روش‌های ساده

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ اگر به درستی انجام نشود ممکن است در عملکرد دستگاه اختلالات قابل توجهی ایجاد شود. در نتیجه بهتر است برای عیب یابی، تعمیر یا تعویض تلویزیون به نمایندگی معتبری مراجعه کنید. در این صورت می توانید با خیالی آسوده نسبت به تعمیر تلویزیون خود اقدام کنید. علاوه بر این در نمایندگی های مجاز برای تعویض قطعات آسیب دیده از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می شود. شرکت جاوید الکترونیک سام نمایندگی رسمی محصولات صوتی و تصویری سامسونگ در ایران است. این نمایندگی تعمیر تلویزیون و تعمیر مانیتور سامسونگ را در محل مشتری انجام می دهد.

بررسی قیمت تعمیرات تلویزیون

هزینه ثابتی را نمی توان برای تعمیر تلویزیون سامسونگ در نظر گرفت. تعمیرکار بعد از انجام عیب یابی تلویزیون و بررسی دقیق ایراد دستگاه می تواند هزینه های ناشی از تعمیرات تلویزیون را تا حدودی تخمین بزند. در صورتی که نیاز باشد تعمیر تلویزیون به صورت تخصصی انجام شود بدون تردید شما باید برای انجام تعمیرات هزینه قابل توجه ای را پرداخت کنید.

از مهم ترین عوامل تاثیرگذار روی قیمت تعمیرات تلویزیون سامسونگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نوع خرابی دستگاه
 2. تعویض قطعات معیوب
 3. سرویس تلویزیون
 4. نوع قطعه تعویض شده
 5. دستمزد تعمیرکار

قیمت تعمیرات تلویزیون سامسونگ

نکات طلایی برای تعمیر تلویزیون samsung

برای تعمیر تلویزیون سامسونگ نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

 1. برای تعمیر تلویزیون از تعمیرکاری متخصص و حرفه ای کمک بگیرید.
 2. برای تعمیر و تعویض تلویزیون سامسونگ هرگز به مراکز تعمیر غیر مجاز مراجعه نکنید. در این مراکز تعمیر یا تعویض قطعات تلویزیون به صورت تخصصی انجام نمی شود. علاوه بر این ممکن است تعمیرات دستگاه توسط فردی انجام شود که در این زمینه مهارت لازم را ندارد.
 3. بعد از انجام هرگونه تعمیرات از نمایندگی گارانتی معتبر را دریافت کنید. به این نکته توجه داشته باشید که ارائه گارانتی مجاز از سوی نمایندگی الزامی است.
 4. هرگز خودتان برای تعمیر تلویزیون یا باز کردن دستگاه اقدام نکنید زیرا مهارت و تخصص لازم را در این زمینه ندارید. علاوه بر این ممکن است به دستگاه آسیب بیشتری را وارد کنید.
 5. قبل از اینکه برای تعمیر و تعویض تلویزیون اقدام کنید بهتر است با فردی متخصص مشورت کنید. در طول مشاوره حتما مشکلات دستگاه خود را به متخصص اعلام کنید.
پیشنهاد   مانیتور منحنی یا مانیتور تخت- همراه با مزایا و معایب

تعمیرات سامسونگ در محل

یکی دیگر از خدمات قابل توجهی که نمایندگی جاوید  الکترونیک سام به مشتریان ارائه می دهد تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل است.

با توجه به اینکه تلویزیون جزو وسایل برقی است که موارد ایراد و خرابی های آن زیاد می باشد و علاوه بر این جابجایی تلویزیون تا حدودی دشوار است در نتیجه بهتر است شما از خدمات تعمیرات تلویزیون سامسونگ در محل استفاده کنید.

برای بهره مند شدن از مزایای این سرویس می توانی با نمایندگی جاوید الکترونیک سام تماس بگیرید. بعد از ثبت و پذیرش درخواست از سوی مجموعه، تعمیرکاران ما به محل اعزام می شوند.

توجه داشته باشید که مرحله عیب یابی تلویزیون توسط دستگاه های مجهز انجام می شود. علاوه بر این تعمیر تلویزیون نیز توسط تعمیرکاری حرفه ای و متخصص انجام می شود. برای تعمیر تلویزیون از ابزار و تجهیزات پیشرفته استفاده می شود. در نتیجه بهتر است کاربران عزیز تلویزیون های سامسونگ برای بهره مند شدن از تعمیرات تخصصی این برند تلویزیون ها درخواست تعمیر را در مجموعه ما ثبت کنند.

مزایای انجام تعمیرات تلویزیون سامسونگ در محل چیست؟

از مهم ترین مزایای تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بعد از اینکه تعمیرکاران در محل حاضر شدن عملیات عیب یابی، تعویض و تعمیر تلویزیون را در حضور مشتری انجام می دهند.
 2. تلویزیون جزو وسایلی است که دارای ظرافت زیادی می باشد و اگر ضربه ای کوچک به آن وارد شود دچار آسیب و شکستگی می شود. با تعمیرات تلویزیون سامسونگ در محل دیگر نیازی نیست که شما دستگاه را جابجا کنید.
 3. با تعمیر تلویزیون در محل دیگر نیازی نیست که شما هزینه ای را صرف رفت و آمد به نمایندگی کنید. علاوه بر این در زمان شما نیز صرفه جویی می شود.
 4. با توجه به اینکه کاربر در زمان تعمیر تلویزیون در محل حضور دارد می تواند بر نحوه عملکرد تعمیرکار نظارت لازم را داشته باشد. علاوه بر این کاربر می تواند از مشاوره و راهنمایی های تعمیرکار نیز بهره مند شود.
 5. تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل با ارائه گارانتی معتبر به کاربر انجام می شود.

نکاتی برای نگهداری صحیح تلویزیون های سامسونگ

مزیت تعمیرات تلویزیون سامسونگ به همراه گارانتی معتبر چیست؟

ممکن است برای مشتری پیش بیاید که بعد از تحویل گرفتن تلویزیون تعمیر شده متوجه شود که اختلالی در عملکرد تلویزیون وجود دارد. در این صورت باید شرایطی وجود داشته باشد که مشتری بتواند مشکل پیش آمده را برطرف کند. گارانتی تعمیر تلویزیون سامسونگ به مشتریان این اجازه را می دهد تا پس از تحویل گرفتن تلویزیون در صورت مشاهده هرگونه مشکل دوباره برای تعمیر تلویزیون به نمایندگی مراجعه کنند.

مدت زمان گارانتی با توجه به قطعاتی که آسیب دیده اند و اقداماتی که توسط نمایندگی انجام شده اند متفاوت می باشد. به این نکته نیز توجه داشته باشید که فقط چند روز فرصت دارید تا در صورت بروز هرگونه ایرادی در عملکرد دستگاه، مشکل پیش آمده را به نمایندگی گزارش دهید.

توصیه نمایندگی جاوید الکترونیک سام برای نگهداری از تلویزیون های سامسونگ

اگر شما نیز جزو کاربران تلویزیون های سامسونگ هستید برای افزایش عمر دستگاه نکات زیر را همواره مد نظر داشته باشید:

همچنین برای موارد بیشتر برای جلوگیری از خرابی تلویزیون و مانیتور می توانید روی لینک زده و مقاله را مطالعه بفرمایید.

 1. تلویزیون را در مکانی مناسب قرار دهید زیرا محل قرارگیری دستگاه در افزایش طول عمر آن تاثیرگذار است. از قرار دادن تلویزیون در مکان های خیلی گرم یا سرد خودداری کنید.
 2. امروزه تلویزیون ها به صورت باریک طراحی می شوند در نتیجه ممکن است با وارد شدن کوچکترین ضربه ای یکی از قطعات تلویزیون آسیب ببیند. بنابراین بهتر است از جابجایی بیش از اندازه تلویزیون خودداری کنید و دستگاه را در مکانی امن قرار دهید.
 3. برای تمیز کردن تلویزیون از دستمال های مخصوص استفاده کنید. هرگز تلویزیون را به کمک مواد شوینده تمیز نکنید زیرا در صورت ورود مواد شوینده به سیستم داخلی ممکن آسیب جدی به قطعات دستگاه وارد شود.
 4. برای محافظت از صفحه نمایش تلویزیون می توانید از محافظ صفحه نمایش استفاده کنید.
 5. از کنترل تلویزیون نیز به خوبی محافظت کنید.

برای خروج خاک از درزهای موجود در دستگاه از سشوار استفاده نمایید. هرگز برای تمیز کردن درزهای تلویزیون از دستمال نم دار استفاده نکنید. نم دستمال ممکن است باعث وارد شدن آسیب جدی به دستگاه شود.

پیشنهاد   نحوه تعمیر مانیتور شکسته با هزینه کم به همراه ضمانت

تلویزیون سامسونگ

تلویزیون های samsung به دلیل طراحی قابل توجهی که دارند امروزه توجه مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کرده اند. به مرور زمان ممکن است این برند تلویزیون نیز دچار مشکلات و ایراداتی شود. در صورت بروز هرگونه اختلال در نحوه عملکرد تلویزیون های سامسونگ باید هر چه سریع تر نسبت به تعمیر تلویزیون سامسونگ اقدام کنید. در صورتی که تعمیر یا تعویض قطعات تلویزیون به موقع انجام شود بدون تردید از وارد شدن آسیب های جدی تر جلوگیری می شود.

تعمیر تلویزیون samsung را به شرکت جاوید الکترونیک نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون در ایران یا پیشرفته ترین و به روز ترین تجهیزات آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد، پس لازم به ذکر است تمامی قطعات برای تعمیر دستگاه شما اصلی و اورجینال می باشد. این شرکت علاوه بر تعمیر تلویزیون، تعمیر مانیتور و تعمیر لپ تاپ را در محل مشتری به صورت تخصصی انجام می دهد.برای ثبت سفارش و درخواست خود فرم درخواست تغمیر را پر کتید و یا با شماره های شرکت تماس بگیرید.

برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ به کجا مراجعه کنیم؟

ممکن است در زمان بروز هر گونه مشکلی این سوال ذهن شما را درگیر کند. در پاسخ به سوال مذکور باید بگوییم که برای تعمیر تلویزیون باید به نمایندگی های معتبر مراجعه کنید. در نمایندگی های مجاز، تعمیر تلویزیون سامسونگ با دقت زیادی انجام می شود. علاوه بر این پس از انجام تعمیرات از سوی نمایندگی گارانتی معتبر به مشتریان ارائه داده می شود. همچنین برای تعمیر تلویزیون ال جی می توانید با شرکت جاوید الکترونیک در تماس باشید.

"</p

 

در نمایندگی تعمیرات چه خدماتی ارائه داده می شود؟

امروزه خدمات زیادی از سوی نمایندگی به کاربران ارائه داده می شود. به همین دلیل هر کاربری بعد از مشاهده هرگونه اختلال در عملکرد تلویزیون اولین کاری که بهتر است انجام دهد تماس با نمایندگی است.

از متداول ترین خدماتی که در نمایندگی های تعمیر تلویزیون سامسونگ به مشتریان ارائه داده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تعمیرات LCD یا LED تلویزیون
 2. تعمیر یا تعویض فلت تلویزیون
 3. تعمیر یا تعویض مین برد
 4. تعمیر یا تعویض پنل دستگاه ( در صورتی که پنل خراب باشد باید هر چه سریع تر نسبت به تعویض آن اقدام کرد.)
 5. تعمیر صدای تلویزیون
 6. سرویس تلویزیون سامسونگ
 7. رفع مشکلاتی نظیر اختلالات موجود در رنگ تصاویر، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون و…
 8. تعمیر پاور و…
پیشنهاد   بهترین پنل مانیتور IPS-TN-VA + مزایا و معایب

بررسی متداول ترین مشکلات تلویزیون سامسونگ

از متداول ترین مشکلات تلویزیون سامسونگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. قطع صدای تلویزیون
 2. تلویزیون صدا را پخش می کند ولی هیچ تصاویری نمایش داده نمی شود.
 3. پخش رنگ ها
 4. بهم ریختگی تصویر
 5. خاموش شدن تلویزیون به صورت ناگهانی
 6. متصل نشدن تلویزیون
 7. روشن نشدن یا دیر روشن شدن تلویزیون
 8. خاموش شدن ناگهانی تلویزیون
 9. بروز لکه های رنگی در تصاویر
 10. پاک شدن حافظه داخلی تلویزیون
 11. گیر کردن تلویزیون در حالت Standby
 12. کاهش نور در صفحه نمایش تلویزیون
 13. لرزش تصویر
 14. وجود خط های رنگی روی تصاویر
 15. بروز خط های عمودی و افقی روی صفحه
 16. دوتایی شدن تصویر
 17. سیاه شدن صفحه
 18. LED شکسته
پیشنهاد   آداپتور مانیتور سامسونگ و ال جی- فابریک و اصلی

سرویس در محل تلویزیون

 

تعمیرات تخصصی تلویزیون SAMSUNG چگونه انجام می شود؟

با توجه به اینکه تلویزیون های جدید سامسونگ دارای ساختار مختلف هستند به همین دلیل تعمیر آن ها باید به صورت تخصصی انجام شود.

از مهم ترین مراحل تعمیرات تلویزیون سامسونگ به صورت تخصصی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. عیب یابی تلویزیون سامسونگ:

عیب یابی اولین مرحله تعمیر تلویزیون سامسونگ است. اگر این مرحله به درستی انجام گردد بدون شک تعمیرکار می تواند مشکلات تلویزیون را در سریع ترین زمان ممکن رفع کند.

بهترین راهکار برای عیب یابی تلویزیون توجه به نشانه ها و علائمی است که تلویزیون بروز می دهد. علاوه بر این برای عیب یابی تلویزیون باید از دستگاه های تخصصی و دقیق استفاده شود. اگر عیب یابی توسط دستگاه های تخصصی انجام شود بدون تردید تعمیرکار می تواند مشکلات بوجود آمده را راحت تر شناسایی کند.

اگر مشکل تلویزیون به درستی شناسایی نشود هزینه های انجام تعمیرات تلویزیون چند برابر خواهد شد. علاوه بر این در صورت عدم شناسایی خرابی تلویزیون باعث درگیر شدن سایر قطعات شود.

 1. تعمیر و تعویض تلویزیون SAMSUNG:

بعد از عیب یابی دقیق تلویزیون تعمیرکار باید به کمک روشی مناسب به تعمیر تلویزیون سامسونگ بپردازد. توجه داشته باشید که تعمیر تلویزیون باید به صورت تخصصی و حرفه ای انجام شود. برای تعمیر تلویزیون در نمایندگی های مجاز از ابزار و تجهیزات مدرن استفاده می شود.

یکی دیگر از نکاتی که در زمان تعمیرات تلویزیون سامسونگ باید به آن توجه داشته باشید تعویض قطعات معیوب می باشد. توجه داشته باشید که در زمان تعویض قطعات باید قطعه اورجینال جایگزین قطعات آسیب دیده شود. در نتیجه بهتر است عیب یابی و تعمیر تلویزیون SAMSUNG را فردی متخصص انجام دهد.

تعمیر samsung

پیشنهاد   Full HD یا 4K کدام تلویزیون بهتر است ؟

 بررسی مزایای تعمیر تلویزیون samsung توسط نمایندگی های معتبر

انجام تعمیر تلویزیون های سامسونگ در نمایندگی های معتبر دارای مزایای زیادی است. بنابراین بهتر است شما تعمیر دستگاه تان را به نمایندگی های مجاز بسپارید و از خدمات قابل توجه آن ها بهره مند شوید.

از مهم ترین مزایای تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نمایندگی های معتبر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تعمیرات تلویزیون سامسونگ به صورت تخصصی و توسط تیم حرفه ای
 2. ارائه گارانتی معتبر
 3. تعمیر تلویزیون در محل یا منزل
 4. اعزام تعمیرکاران به محل در اسرع وقت
 5. تعویض قطعات به صورت تضمینی
 6. دریافت هزینه مقرون به صرفه در ازای تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه
 7. تعویض قطعات خراب با قطعات اورجینال ( در صورتی که قطعه اصلی جایگزین قطعه آسیب دیده نشود ممکن است در عملکرد تلویزیون اختلال جدی بوجود بیاید.)

شرکت جاوید الکترونیک سام نمایندگی تعمیر لوازم صوتی و تصویری سامسونگ

یکی از معتبرترین مجموعه ها در زمینه تعمیر تلویزیون سامسونگ ، شرکت جاوید الکترونیک سام است. این شرکت نماینده رسمی محصولات تصویری و صوتی برند سامسونگ می باشد.

از مهم ترین خدماتی که مجموعه ما به مشتریان ارائه می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تعمیر مانیتور
 2. انجام تعمیرات و تعویض تلویزیون سامسونگ
 3. انجام تعمیرات لوازم صوتی و تصویری در محل
 4. سرویس دستگاه صوتی و تصویری در محل
 5. تعمیر لپ تاپ
 6. ارائه ضمانت نامه معتبر

بررسی تلویزیون سامسونگ در نمایندگی معتبر

مراحل انجام تعمیرات تلویزیون سامسونگ در نمایندگی جاوید الکترونیک سام

انجام تعمیر تلویزیون سامسونگ در نمایندگی ما در چند مرحله زیر انجام می شود:

 1. ثبت درخواست توسط کاربر
 2. تماس کارشناسان با کاربر برای تعیین زمان دقیق اعزام تکنسین به محل
 3. عیب یابی تلویزیون
 4. تعمیرات تلویزیون سامسونگ
 5. تعویض قطعات معیوب تلویزیون

در صورتی که شما تمایل دارید مشاوره لازم را در زمینه انجام تعمیر تلویزیون سامسونگ از کارشناسان ما دریافت کنید با شماره های زیر تماس بگیرید:

021-77506506

021-77627078

و یا فرم درخواست تعمیر را پر کنید تا متخصصان شرکت جاوید الکترونیک با شما تماس بگیرند.

۲ Comments

 1. منصور 2023/03/26 در 06:55- پاسخ دادن

  ممنونم بسیار عالی بود

ثبت ديدگاه

شروع گفتگو
1
شروع گفتگو در واتساپ
سلام به جاوید الکترونیک خوش آمدید، چطور می تونیم کمک تون کنیم؟