021-77506506

تعمیر مانیتور ال جی: راهکارهایی برای رفع مشکلات ✅

تعمیر مانیتور ال جی در نمایندگی

تعمیر مانیتور ال جی با چند راهکار ساده می تونید درست کنید. در این مقاله با انواع مشکلات مانیتور الجی و علت خرابی و روش های رفع ایرادات مانیتور در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای رفع خرابی مانیتور ال جی ابتدا باید عیب یابی درست از مانیتور داشته باشیم سپس نسبت به تعمیر آن اقدام کنیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با خدمات تعمیر انواع مانیتور الجی و هر آنچه که باید در رابطه با آن بدانید، آشنا نماییم.

خدمات تخصصی تعمیر مانیتور ال جی در منزل یا محل کار

از جمله مهمترین خدماتی که در رابطه با تعمیر مانیتور ال جی به مشتریان توسط این مرکز ارائه می شود عبارتند از:

خدمات تعمیر کارت گرافیک مانیتور

بهم ریختگی و غیر طبیعی بودن تصاویر از جمله مهمترین عوامل خرابی کارت گرافیک مانیتور ال جی به شمار می رود. این امر دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. آسیب به دستگاه، نفوذ مایعات به مانیتور و نوسان برق می توانند منجر به خرابی کارت گرافیک مانیتور شوند.

خدمات تعمیر بک لایت مانیتور ال جی

در برخی مواقع امکان دارد تصویر در مانیتور، سیاه یا به طور کامل قطع شود. تعمیرکاران با تجربه مرکز ما می توانند با بررسی وضعیت متوجه بروز مشکل در قسمت بک لایت مانیتور شوند. جهت پخش تصاویر در مانیتور به نور پس زمینه نیاز است. نور پس زمینه در مانیتورهای ال ای دی و ال سی دی به ترتیب توسط لامپ های ال ای دی و لامپ های فلورسنت تولید می شود. بروز هرگونه مشکل در این قسمت ها باعث خرابی بک لایت مانیتور دستگاه خواهد شد.

برد مین مانیتور ال جی

پیشنهاد   مانیتور منحنی یا مانیتور تخت- همراه با مزایا و معایب

خدمات تعمیر پیکسل مانیتور

سوختگی پیکسل می تواند یکی از مهمترین عوامل ظهور نقطه های رنگی در مانیتور ال جی باشد. اگر تعداد پیکسل های مرده از تعداد پیکسل های گیر کرده در مانیتور بیشتر باشد، نشان دهنده این است که دیگر مانیتور قابل تعمیر نخواهد بود. البته تعمیرکار با تجربه در این زمینه می تواند با بررسی دقیق وضعیت، مشکل را به راحتی رفع نماید.

خدمات تعمیر مین برد مانیتور

مین برد، یکی از مهمترین قسمت های دستگاه به شمار می رود. این قطعه کاربردی نقش بسیار مهمی را جهت عملکرد بهینه دستگاه ایفا می کند. مین برد از قطعات الکترونیکی مختلفی تشکیل شده است. بروز هرگونه مشکل در این قطعات میتواند عملکرد مین برد را با اختلال مواجه سازد. عدم پخش تصاویر، خاموش و روشن شدن ناگهانی دستگاه و عدم پخش صدا از جمله مهمترین نشانه هایی است که می توان متوجه خرابی مین برد مانیتور شد.

خدمات تعمیر جک آداپتور مانیتور

جک آداپتور، یکی از مهمترین قطعاتی است که خرابی آن می تواند باعث بروز مشکل در قسمت مانیتور دستگاه شود. جک آداپتور مانیتور بر اثر ضرب دیدگی یا هر نوع آسیب دیگر دچار مشکل می شود. همین امر باعث خرابی مانیتور و روشن نشدن دستگاه خواهد شد. جک آداپتور مانیتور در اکثر مواقع قابل ترمیم می باشد. تنها در صورت شکستگی کامل قطعه باید جهت تعویض فوری آن اقدام نمود.

خدمات تعمیر برد پاور مانیتور

تعمیر برد پاور مانیتور، یکی دیگر از خدماتی است که از سوی این مرکز به کاربران ارائه می شود. برد پاور، اصلی ترین منبع جهت تغذیه دستگاه به شمار می رود. تامین ولتاژ و آمپراژ مورد استفاده در دستگاه توسط برد پاور یا منبع تغذیه انجام می شود. در صورت خرابی این قطعه، عملکرد مانیتور دستگاه به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد. روشن نشدن یا خاموش شدن لحظه ای مانیتور از جمله مهمترین نشانه هایی است که نشان می دهد عملکرد مین برد مانیتور با اختلال مواجه می باشد.

خدمات تعمیر سوکت آداپتور

اتصال آداپتور به مانیتور دستگاه از طریق یک سوکت انجام می شود. فرآیند روشن شدن مانیتور دستگاه از طریق اتصال فیش آداپتور به سوکت صورت می پذیرد. اگر سوکت دچار خرابی باشد، مسلما عملکرد مانیتور با مشکل مواجه خواهد شد. در برخی شرایط، امکان تعمیر سوکت وجود نداشته و باید جهت تعویض آن اقدامات لازم را انجام داد.

تعمیر برد مانیتور

پیشنهاد   بهترین پنل مانیتور IPS-TN-VA + مزایا و معایب

مشکلات رایج انواع مانیتورهای ال جی

یکی از مهمترین مواردی که کاربران باید در رابطه با آن اطلاعات جامعی داشته باشند، آگاهی در مورد مشکلات رایج مانیتورهای ال جی است. با آگاهی در این باره می توان هر سریعتر جهت تعمیر مانیتور ال جی اقدام نمود.  از جمله رایج ترین این مشکلات می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • جک مخصوص آداپتور امکان دارد در اثر فشار یا ضربه بسیار شدید، آسیب ببیند. این امر باعث خاموش شدن ناگهانی صفحه نمایش خواهد شد. در صورت بروز این مشکل باید هر چه سریع تر جهت رفع آن اقدام نمود.
 • مانیتور دستگاه به طور کاملا ناگهانی خاموش می شود. اگر متوجه این مشکل شدید، باید هر چه سریع تر جهت بیرون کشیدن سیم مانیتور از برق اقدام نمایید. بروز مشکل در سیم کشی مانیتور، مادربرد صفحه نمایش و… از جمله مهمترین دلایل خاموش شدن ناگهانی دستگاه به شمار می روند.
 • یکی دیگر از مشکلاتی که در رابطه با خرابی دستگاه مطرح است، شطرنجی شدن صفحه مانیتور می باشد. البته این مورد می تواند نشان دهنده خرابی کارت گرافیک دستگاه باشد. با مراجعه به نمایندگی معتبر در این زمینه می توانید هر چه سریع تر جهت رفع مشکل اقدام کنید.
 • صفحه نمایش به طور مکرر چشمک می زند. در اکثر مواقع، تصاویر داخل مانیتور با پرش دریافت می شوند. این موارد زمانی اتفاق می افتند که کابل برق با خرابی مواجه باشد.
 • تعمیر مانیتور ال جی باید به موقع و توسط تکنسین های ماهر انجام شود. در برخی شرایط امکان دارد دستگاه روشن شود، اما هیچ گونه تصویری را نشان ندهد. این امر می تواند ناشی از خرابی منبع تغذیه، اینورتر یا مادربرد دستگاه باشد.
 • کم شدن ناگهانی نور صفحه نمایش، یکی دیگر از رایج ترین مشکلاتی است که در رابطه با دستگاه ایجاد می شود. دلیل این امر هم می تواند بروز مشکل در قسمت های مختلف دستگاه از جمله لامپ های نور پس زمینه، اینورتر یا ال ای دی باشد.
 • سفید شدن کامل صفحه نمایش می تواند یکی دیگر از مشکلاتی باشد که در رابطه با مانیتور دستگاه رخ می دهد. دلیل این امر را می توان در بروز مشکل در قسمت های مادربرد و ماژول الکترونیک دستگاه جستجو کرد.
 • شکستگی کامل صفحه نمایش از جمله مهمترین مشکلاتی است که در رابطه با دستگاه ایجاد می شود. در صورت بروز این مشکل باید هر چه سریع تر جهت تعویض زودهنگام صفحه نمایش اقدام نمود.

ما در این مقاله بخشی از ایرادات را به شما خواهیم گفت اما برای آگاهی بیشتر با علائم خرابی مانیتور و روش تعمیر آن روی لینک بزنید و با توجه به مشکل مانیتور خود اقدام به تعمیر آن کنید.

پیشنهاد   از قابلیت های تلویزیون به عنوان مانیتور لذت ببرید

تعمیر مانیتور ال جی در منزل یا محل کار

از آنجا که مانیتورهای ال جی دارای کاربری متفاوتی می باشند، بهتر است جهت تعمیر آنها از راهکارهای تعمیر مجزا و جداگانه ای استفاده نمود. به همین خاطر نیاز است که تعمیر مانیتور ال جی به دست کارشناسان و متخصصان خبره در این زمینه انجام شود.

اگر به دنبال بهترین مرکز تعمیرات تخصصی مانیتور ال جی و تعمیر مانیتور سامسونگ هستید، شرکت جاوید الکترونیک سام با چندین سال تجربه در این زمینه توانسته است رضایت مشتریان عزیز را به دست آورد. این مرکز دارای تعمیرکاران خبره و متخصص در امر تعمیر مانیتور که امکان خدمات رسانی آسان برای مشتریان خود را در منزل یا محل کار فراهم کرده است. کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز به نحوی است که کاربران بعد از تعمیر تخصصی دستگاه خود شاهد بهبود عملکرد آن خواهند بود.

در ادامه مطلب قصد داریم اطلاعات بیشتری در زمینه انواع خدمات تخصصی تعمیر مانیتور الجی که توسط شرکت جاوید الکترونیک سام به مشتریان عزیز ارائه می شود را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تعمیرات مانیتور الجی در محل

فروش آداپتور مانیتور ال جی به صورت فابریک و اصلی در نمایندگی جاوید الکترونیک موجود می باشد، همچنین تمامی آداپتورها شامل گارانتی می باشد.

خدمات تعمیر مانیتور الجی در منزل یا محل کار

مانیتور الجی دارای قسمت های مختلفی می باشد. هر کدام از این قسمت ها به دلیل ساختاری که دارند، بسیار آسیب پذیر می باشند. به همین خاطر باید نهایت دقت را در نگهداری از آنها معطوف داشت. در صورت بروز هرگونه مشکل باید از کمک متخصصان و تکنسین هایی که در این زمینه از مهارت بسیار بالایی برخوردار هستند، کمک گرفت. با این کار می توانید بدون بروز هیچ مشکلی از مانیتور خود به مدت بسیار طولانی استفاده نمایید. شرکت جاوید الکترونیک سام، یکی از بهترین نمایندگی های رسمی در زمینه تعمیر انواع مانیتورهای الجی بوده که می توانید از کمک تکنسین های این مجموعه استفاده نمایید.

شرکت جاوید الکترونیک سام، بهترین مرکز تخصصی جهت تعمیر انواع مانیتور الجی می باشد. این مرکز، معتبرترین نمایندگی جهت تعمیرات انواع مانیتور ال جی از جمله سه بعدی(3D)، ال سی دی(LCD) و ال ای دی(LED) به شمار می رود. این نمایندگی با برخورداری از متخصصین مجرب تمام تلاش خود را کرده است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. در این مرکز از توانمندی های بهترین تعمیرکاران در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان استفاده می شود.

از جمله مهمترین خدماتی که توسط این مرکز در رابطه با تعمیر مانیتور الجی ارائه می شود، می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • برطرف کردن مشکل خاموشی دستگاه و روشن نشدن مانیتور
 • برطرف کردن مشکل خاموش و روشن شدن های ناگهانی دستگاه
 • تعمیرات انواع مانیتورهای اداری در منزل و محل کار
 • برطرف کردن مشکل خط خطی شدن تصاویر در مانیتور
 • رفع بهم ریختگی تصویر در مانیتور
 • ارائه خدمات مربوط به تعمیرات انواع مانیتور ال جی
 • رفع خرابی و مشکلات مربوط به برد تغذیه مانیتور
 • بررسی ایرادات کلی دستگاه و رفع آنها
پیشنهاد   9 روش برای جلوگیری از خرابی تلویزیون و مانیتور

خدمات تعمیر مانیتور ال جی و انواع قطعات آن

سخت افزارهای مختلفی در تولید انواع مانیتورهای ال جی به کار رفته است. هرگونه خرابی در این قطعات می تواند عملکرد دستگاه را تحت تاثیر قرار دهد. حتی این خرابی باعث بروز مشکل در قطعات دیگر دستگاه می شود.

از جمله مهمترین خدماتی که در رابطه با تعمیر انواع مانیتور ال جی در شرکت جاوید الکترونیک سام انجام می شود، می توان به تعمیر مانیتور شکسته ، تعمیر سوکت آداپتور، تعمیر اینورتر برد مانیتور، تعمیر پنل صفحه نمایش، تعمیر پاور تغذیه و… اشاره نمود.

هزینه تعمیر مانیتور الجی در محل

تکنسین های خبره شرکت جاوید الکترونیک سام در هر زمان که نیاز داشتید، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشند. این مرکز با برخورداری از بهترین ابزارآلات و تجهیزات روز دنیا، بهترین شرایط را جهت ارائه خدمات خود در منزل و محل کار برای مشتریان عزیز فراهم کرده است. تنها کافی است که با همکاران ما در رابطه با تعمیر مانیتور LG در ارتباط باشید تا اطلاعات جامعی در این زمینه به شما داده شود. تکنسین های ما از تجربه و تخصص کافی در این زمینه برخوردار هستند. شما می توانید با اطمینان خاطر تعمیرات تخصصی دستگاه های الکترونیکی خود نظیر: مانیتور، لپ تاپ و تلویزیون خود را به ما بسپارید. در صورت تعمیر تخصصی دستگاه با انتقال آن به نمایندگی می توان جهت رفع نهایی مشکل، اقدامات لازم را انجام داد.

تعمیر مانیتور ال جی در نمایندگی

بهترین مرکز تعمیرات تخصصی لوازم صوتی و تصویری در منزل یا محل کار

شرکت جاوید الکترونیک سام، بهترین مرکز تعمیرات تخصصی لوازم صوتی و تصویری در منزل یا محل کار می باشد. این نمایندگی با برخورداری از کادری کارآزموده آماده خدمت رسانی در زمینه تعمیر مانیتور ال جی، تعمیر تلویزیون در منزل یا محل کار و تعمیر لپ تاپ در محل به مشتریان عزیز می باشد. تعمیرات تمام محصولات صوتی و تصویری سامسونگ با گارانتی توسط این نمایندگی در سراسر تهران بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب صورت می پذیرد. این نمایندگی هر 7 روز هفته و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمت به مشتریان می باشد. با تکمیل فرم موجود در سایت می توانید هماهنگی های لازم را در رابطه با درخواست تعمیر در گروه های مختلف (تلویزیون، مانیتور، لپ تاپ و لوازم جانبی) انجام دهید. کارشناسان ما بعد از بررسی درخواست در اسرع وقت با شما عزیزان تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام خواهند داد.

خدمات و امکانات نمایندگی جاوید الکترونیک در رابطه با تعمیر مانیتور ال جی

تعمیر مانیتور ال جی در شرکت جاوید الکترونیک سام توسط تعمیرکاران باتجربه و خبره با استفاده از جدیدترین دستگاه های به روز دنیا انجام می شود. این شرکت خدمات مرتبط با تعمیر انواع مانیتورهای در منزل و محل کار به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت با ضمانت 6 ماهه، خدمات خود را در رابطه با تعمیر مانیتورهای ال جی با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز خود ارائه خواهد داد.

نتیجه گیری

برای جلوگیری از خرابی مانیتور ابتدا باید روش درست استفاده از مانیتور را بدانید و سپس بعد از کوچکترین اتفاق برای تعمیر آن اقدام کنید. قطعات مانیتور با هم در ارتباط هستند و کوچترین اختلال در قسمتی از آن باعث ایجاد مشکلات بیشتر برای مانیتور می شود. برای تعمیر مانیتور آن را به نمایندگی معتبر و متخصص بسپارید تا از قطعات اصلی استفاده کنند.

۲ Comments

 1. امیر علی 2023/03/26 در 06:46- پاسخ دادن

  بسیار عالی بود ممنون از شما

ثبت ديدگاه

شروع گفتگو
1
شروع گفتگو در واتساپ
سلام به جاوید الکترونیک خوش آمدید، چطور می تونیم کمک تون کنیم؟