تعمیر مانیتور سامسونگ در محل | ایاب و ذهاب رایگان با گارانتی ۶ ماه

آنچه در این مطلب می خوانید...
تعمیر مانیتور سامسونگ در محل- جاوید الکترونیک

تعمیر مانیتور سامسونگ در جاوید الکترونیک نمایندگی رسمی مانیتور های سامسونگ (سام سرویس) در ایران به صورت تخصصی انجام می شود. در این مقاله تمام مشکلات و ایرادات مانیتور های samsung را خواهیم گفت. همچنین روش های رفع این ایرادات را با جزئیات در اختیار شما قرار خواهیم داد. تعمیرات مانیتور سامسونگ در محل و با گارانتی توسط جاوید الکترونیک انجام می شود. برای تعمیر و برطرف کردن مشکلات مانیتور سامسونگ حتما این مقاله به شما کمک خواهد کرد. با ما همراه باشید…

نمایندگی رسمی مانیتور سامسونگ

نمایندگی رسمی مانیتور سامسونگ و رسمی سام سرویس شرکت جاوید الکترونیک می باشد. این شرکت با بیش از ۱۵ سال نمایندگی رسمی مانیتور های samsung در ایران می باشد. جاوید الکترونیک با کد رسمی سام سرویس (IR401678) تمام خدمات مانیتور های ال ای دی (LED) و ال سی دی (LCD) را در محل مشتری انجام می دهد.

جاوید الکترونیک تعمیر مانیتور های سامسونگ را در تمام نقاط تهران (شمال، جنوب، شرق و غرب تهران) را در محل و در حضور مشتری انجام می دهد.

تمامی خدمات تعمیرات مانیتور سامسونگ توسط ما با ضمانت نامه تا ۶ ماه انجام می شود.

مشکلات و خرابی های پنل مانیتور سامسونگ

پنل های مانیتور سامسونگ بعد از مدتی استفاده دچار ایراداتی می شوند که باید نسبت به تعمیر آن اقدام کرد. پنل یا نمایشگر ها قطعات ظریف و حساسی هستند که به مرور زمان دچار مشکلاتی می شوند. از جمله خرابی های پنل مانیتور های  سامسونگ:

 • وجود خطوط عمودی یا افقی در تصویر
 • کم نور شدن کل تصویر
 • وجود هاله سیاه یا سفید در پنل
 • تاریک بودن قسمتی از تصویر
 • به وجود امدن پیکسل خاموش یا روشن در پنل

تعویض پنل مانیتور سامسونگ

پنل های مانیتور سامسونگ از بهترین و با کیفیت ترین پنل های بازار می باشند. تعویض پنل مانیتور سامسونگ حتما و باید در نمایندگی رسمی سامسونگ انجام شود. زیرا در نمایندگی جاوید الکترونیک تمامی پنل های مانیتور سامسونگ نو و فابریک می باشد. تعویض پنل در بعضی از موارد خاص اتفاق می افتد و اکثر ایرادات نمایشگر مانیتور سامسونگ قابل تعمیر است.

ایراداتی که نیاز به تعویض کامل پنل مانیتور دارند عبارتند از:

شکستگی پنل مانیتور سامسونگ با ضربه یا افتادن مانیتور

خطوط نامنظم در صفحه نمایش مانیتور سامسونگ

آب خوردگی پنل مانیتور

وجود هاله رنگی یا سیاه در تصویر

در چنین مواردی که بعضی از این اتفاق ها توسط خود مشتری و در بعضی موارد به صورت خود به خود بر روی صفحه نمایش اتفاق می افتد، نیازمند تعویض کامل پنل مانیتور سامسونگ است. در هر صورت، پیشنهاد می کنیم با متخصصان جاوید الکترونیک در تماس باشید تا شما را برای تعمیر یا تعویض پنل مانیتور سامسونگ راهنمایی کنند.

تعمیرات و تعویض پنل مانیتور سامسونگ - JAVID ELECTRONIC

 

تعمیر پنل مانیتور samsung

تعمیر پنل مانیتور سامسونگ بهتر است توسط تکنسین های مجرب و متخصص صورت گیرد. لطفاً توجه داشته باشید که تعمیرات پنل مانیتور یک فرآیند حساس است و نیازمند تخصص و آشنایی با قطعات الکترونیکی می‌باشد. در صورتی که نیاز به تعمیر پنل مانیتور دارید، بهتر است از خدمات تعمیرگاه‌ مجاز سامسونگ جاوید الکترونیک استفاده کنید.

 1. تشخیص مشکل:
  • بررسی دقیق نمایشگر و تشخیص نقطه ضعف یا خرابی ممکن در آن.
  • بررسی اتصالات کابل‌ها و ماژول‌های داخلی پنل مانیتور.
 2. تعمیر قطعات:
  • در صورت شناسایی خرابی در قطعات مانیتور، تعمیر یا تعویض قطعات معیوب مانند تراشه‌ها، ال‌سی‌دی و سایر قطعات الکترونیکی.
 3. تعویض لامپ‌ها:
  • در صورتی که لامپ‌های (ال ای دی و فلورسنت)  پشت صفحه نمایش خراب شده باشند، نیاز به تعویض لامپ‌ها با لامپ‌های جدید و سالم است.
 4. تنظیمات و کالیبراسیون:
  • انجام تنظیمات پنل مانیتور برای بهبود کیفیت تصویر

لطفاً توجه داشته باشید که این مراحل به صورت کلی می باشد. هر نوع تعمیر پنل مانیتور سامسونگ وابسته به مشکل خاص و نوع مدل متفاوت می‌باشد.

علت روشن نشدن مانیتور کامپیوتر samsung

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که شب با مانیتور کار کردین و صبح که خواستین روشن کنید، متاسفانه مانیتور روشن نشده است. حتی چراغ پاور مانیتور کاملا خاموش است و مانیتور هیچ علائمی ندارد. در ادامه چند مورد درباره علت روشن نشدن مانیتور سامسونگ و روش تعمیر آن را خواهیم گفت. پیشنهاد می کنیم حتما این مراحل را انجام دهید، شاید با انجام این مراحل ممکن است، مانیتور روشن شود و نیاز به صرف وقت و هزینه الکی نداشته باشید.

اولین مرحله تعویض پریز یا محافظ برق که مانیتور به آن متصل است.

دومین مرحله امتحان کردن دکمه یا میکروسویچ مانیتور است. مطمئن شوید که دکمه ها شکسته یا فرورفتگی نداشته باشند.

سومین مرحله تعویض کابل برق در مانیتور های ال سی دی (lcd) یا تعویض آداپتور در مانیتورهای ال ای دی (led) است. البته اگر کابل یا آداپتور دیگری ندارید، می توانید از خدمات جاوید الکترونیک استفاده کنید. تکنسین متخصص به محل اعزام می شود و این مورد را در محل برای شما انجام می دهد.

اگر تمامی این موارد انجام شد و همچنان مانیتور روشن نمی شود، علت خرابی در قطعات داخلی مانیتور سامسونگ می باشد که باید برای تعمیر آن به نمایندگی بسپارید.

تعمیر روشن نشدن مانیتور سامسونگ

زمانی که مانیتور سامسونگ روشن نمی شود باید عیب یابی دقیق انجام شود و سپس نسبت به تعمیر آن اقدام کرد . در چنین موردی مانیتور هیچ علائمی ندارد و تشخیص قطعه معیوب کمی دشوار است.

در بالا مواردی که ممکن است در روشن نشدن مانیتور سامسونگ مربوط باشند را گفتیم. اگر نکات بالا مشکل را برطرف نکرد، مانیتور خراب شده و باید برای تعمیر آن اقدام کنید. قطعاتی که باعث روشن نشدن مانیتور می شود، شامل ۳ مورد می باشد. این موارد با توجه به نوع مانیتور، اندازه و همچنین ال سی دی (LCD) یا ال ای دی (LED) بودن مانیتور متفاوت است.

روشن نشدن مانیتور سامسونگ می تواند خرابی در برد پاور، مین برد و در بعضی موارد میکروسویچ (دکمه های مانیتور) اتفاق بیفتد. برای متوجه شدن علت روشن نشدن مانیتور بهتر است، مدل مانیتور سامسونگ را به متخصصان جاوید الکترونیک بگویید تا شما برای تعمیر آن راهنمایی کنند. تکنسین های ما با مهارت و تجربه کافی می توانند مشکل روشن نشدن مانیتور سامسونگ را برطرف کنند.

علت خاموش شدن مانیتور سامسونگ

علت خاموش شدن مانیتور سامسونگ ممکن است به عوامل متعددی برگردد. در زیر، برخی از علت‌های شایع خاموش شدن مانیتور سامسونگ و روش تعمیر آن را بررسی می‌کنیم:

 1. مشکل در منبع برق: یکی از علت‌های اصلی خاموش شدن مانیتور، وجود مشکل در منبع برق است. ممکن است کابل برق به‌درستی متصل نشده باشد یا منبع برق مشکل داشته باشد. در این صورت، بررسی کابل برق و اتصال آن به پنل مانیتور و همچنین اطمینان حاصل کردن از سالم بودن منبع برق مورد نیاز است.
 2. سوئیچ روشن و خاموش: برخی از مانیتورها دارای سوئیچ روشن و خاموش هستند که وضعیت روشنایی را کنترل می‌کند. اگر سوئیچ در وضعیت خاموش باشد، مانیتور نیز خاموش می‌شود. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که سوئیچ در وضعیت روشن قرار دارد.
 3. مشکلات سخت افزاری: خاموش شدن مانیتور ممکن است به علت مشکلات سخت افزاری داخلی باشد، مانند خرابی قطعات الکترونیکی یا خرابی مدارهای داخلی. در این حالت، بهتر است به تعمیرگاه مجاز مانیتور سامسونگ مراجعه کنید تا توسط تکنسین‌های مجرب تشخیص داده شود کدام قطعه مسئول خرابی است و آن را تعمیر یا تعویض کنند.
 4. مشکلات نرم افزاری: گاهی اوقات مشکلات نرم افزاری نیز می‌توانند منجر به خاموش شدن مانیتور شوند. در این صورت، راه‌حل‌هایی مانند ریست کردن تنظیمات مانیتور یا به‌روزرسانی درایورها می‌تواند مشکل را برطرف کند. برای این کار، به راهنمای کاربری مربوط به مانیتور خود مراجعه کنید و دستورالعمل‌های مربوطه را دنبال کنید.

اگر هیچکدام از این راه‌حل‌ها بهبودی نداشتند، توصیه می‌شود با سرویس مشتریان سامسونگ یا تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید تا دریافت راهنمایی دقیق‌تر و انجام تعمیرات لازم را انجام دهید.

علت خاموش شدن مانیتور سامسونگ - جاوید الکترونیک

 

چشمک زدن چراغ پاور مانیتور سامسونگ

چشمک زدن چراغ پاور مانیتور سامسونگ ممکن است به دلایل متعددی باشد. کابل برق، قطعات داخلی مانیتور سامسونگ و تنظیمات یا مشکلات کارت گرافیک بستگی دارد، که باید روش تعمیر آن را بدانید. در زیر، برخی از علت‌های شایع چشمک زدن چراغ پاور مانیتور سامسونگ را بررسی خواهیم کرد:

 1. مشکلات در برق:
  • ولتاژ برق نامناسب: وقتی که ولتاژ برق ورودی به مانیتور پایین یا بالاتر از حد معمول است، ممکن است چراغ پاور چشمک بزند. این ممکن است به دلیل مشکلات در خط برق یا منبع تغذیه باشد. در این صورت، بررسی وضعیت ولتاژ برق و استفاده از یک سیستم تغذیه پایدار می‌تواند مشکل را حل کند.
  • نوسانات برق: نوسانات برق ممکن است باعث چشمک زدن چراغ پاور مانیتور شود. در این صورت، استفاده از یک ولتاژ پایدار کنترل شده با استفاده از یک رگولاتور ولتاژ می‌تواند مشکل را رفع کند.
 2. مشکل در کابل برق: اگر کابل برق به‌درستی متصل نباشد یا دچار خرابی باشد، چشمک زدن چراغ پاور ممکن است رخ دهد. در این صورت، مطمئن شوید کابل برق به‌درستی به مانیتور متصل است و سالم است.
 3. مشکلات در پنل مانیتور:
  • خرابی قطعات الکترونیکی: مشکلات در قطعات الکترونیکی داخل مانیتور می‌تواند باعث چشمک زدن چراغ پاور شود. در این صورت، نیاز به تعمیرات تخصصی توسط تعمیرکاران مجرب است.
 4. مشکلات کارت گرافیک:
  • تنظیمات کارت گرافیک: برخی تنظیمات کارت گرافیک می‌تواند باعث چشمک زدن چراغ پاور مانیتور شود. بررسی تنظیمات انرژی مانیتور و تغییر آن‌ها می‌تواند مشکل را حل کند.

در صورتی که مشکل همچنان وجود دارد و چشمک زدن چراغ پاور مانیتور سامسونگ به طور مداوم ادامه دارد، بهتر است با تعمیرکاران جاوید الکترونیک تماس بگیرید تا مشکل را تشخیص دهند و راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

خدمات جاوید الکترونیک

در مجموعه جاوید الکترونیک علاوه بر تعمیر مانیتور در محل مشتری و با گارانتی انجام می شود. تعمیرات انواع مانیتور های ال ای دی (LED) و مانیتور های ال سی دی (LCD) در این مجموعه انجام می شود.

از دیگر خدمات این شرکت تعمیرات انواع لپ تاپ ایسوس، اچ پی و… محسوب می شود. ما تمام مشکلات لپتاپ را با استفاده از قطعات اورجینال و فابریک برطرف می کنیم.

یکی دیگر از خدمات ما تعمیرات تلویزیون در محل می باشد. نمایندگی جاوید الکترونیک تعمیرات تلویزیون ال ای دی (LED) و ال سی دی (LCD) را با استفاده از قطعات اصلی انجام می دهد. جاوید الکترونیک تعمیر تلویزیون های سامسونگ و ال جی را با ضمانتنامه تا ۶ ماه و در حضور مشتری  انجام می دهد.

هزینه تعمیر مانیتور سامسونگ

هزینه نهایی که شما باید برای تعمیر مانیتور سامسونگ پرداخت کنید ثابت نیست. عوامل و فاکتور های زیادی هستند که این هزینه را تحت تاثیر خود قرار می دهند. هر کدام از این عوامل، قیمت پرداختی شما را به نحوی خاص کم و زیاد می کنند. به خاطر داشته باشید که هزینه تعمیرات مانیتور سامسونگ در ایران روز به روز در حال افزایش است. پس، اگر شما هم به دنبال رفع ایراد مانیتور خود هستید، بهتر است که در سریع ترین زمان ممکن نسبت به انجام این فعالیت اقدام نمایید.

از جمله مهم ترین عواملی که هزینه تعمیر مانیتور سامسونگ را تحت تاثیر خود قرار می دهند می توان به نوع مانیتور، ابعاد مانیتور، نوع خرابی، تعداد قطعات مورد نیاز و کیفیت تجهیزات به کار رفته در مانیتور اشاره کرد. جدا از همه این موارد، شرکتی که شما از خدماتش برای تعمیرات مانیتور سامسونگ استفاده می کنید هم تاثیرات زیادی را بر روی روند تعمیرات می گذارد. با استفاده از خدمات بهترین شرکت ها، شما می توانید هزینه معقولانه ای را برای تعمیرات مانیتور های سامسونگ پرداخت نمایید. بیشترین هزینه ای که برای مانیتور پرداخت می کنید به تعمیر مانیتور شکسته تعلق دارد.

هزینه تعمیرات مانیتور سامسونگ samsung- جاوید الکترونیک

تفاوت تعمیرات مانیتورهای samsung و سرویس این محصول چیست؟

البته که بررسی تفاوت میان روند تعمیر مانیتور سامسونگ و روند سرویس این محصول هم خالی از لطف نخواهد بود. به صورت کلی، مدل ها و ساختار های مختلف مانیتور سامسونگ گاهی اوقات باید سرویس شوند. روند سرویس شدن باید در یک بازه زمانی مشخص و توسط افراد حرفه ای صورت گیرد. مثلا، شما هر سه یا هر شش ماه یک بار می توانید مانیتور خود را در اختیار افراد مجرب قرار دهید تا آن را باز و سرویس نمایند. در روند سرویس شدن مانیتور، اکثر مشکلات مربوط به این قطعه پر اهمیت مورد بررسی قرار گرفته و این مشکلات به صورت کامل رفع می شوند. جدا از این مسئله، سرویس کردن می تواند باعث رفع آلودگی ها و خاک گرفتی های قطعات داخلی مانیتور هم بشود.

این در حالی است که روند تعمیرات مانیتور سامسونگ کمی پیچیده تر می باشد. برای اینکه شما بتوانید یک مانیتور سامسونگ را به صورت کامل ایرادات آن را برطرف کنید، لزوما باید از ابزار های ویژه استفاده کنید تا قطعات خراب آن را شناسایی نمایید. مرحله بعد نوبت به تعویض یا تعمیرات قطعات می رسد. در صورتی که قطعه مورد نظر شما قابلیت تعمیر داشته باشد، می توانید مشکلات آن را حل کنید. در غیر این صورت، شما باید نسبت به تعویض قطعه اقدام نمایید.

چگونه می توان از نیاز به تعمیر مانیتور سامسونگ جلوگیری کرد؟

آخرین مسئله ای که قبل از پرداخت به تعمیرات مانیتور های سامسونگ شما باید آن را مد نظر خود قرار دهید مربوط به جلوگیری از تعمیر است. افراد با دنبال کردن یک سری مراحل خاص می توانند نیاز خود به تعمیرات مانیتور را کاهش دهند. برخی از افراد با دنبال کردن این مراحل حتی دیگر نیازی به تعمیر مانیتور نداشته و هیچگاه با خرابی مواجه نشدند. در ابتدا شما باید به درستی از مانیتور خود نگهداری کنید. آسیب زدن به بدنه مانیتور مخصوصا به نمایشگر آن می تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند.

به خاطر داشته باشید که اکثر کاربران فقط به خاطر ضربه زدن به مانیتور، به تعمیر مانیتور نیاز پیدا می کنند. دیگر مسئله ای که شما باید به آن توجه داشته باشید مربوط به اتصالات برق پایدار است.

در صورتی که شما در یک منطقه پر نوسان زندگی می کنید، بهتر است که از یک محافظ الکترونیکی برای مراقبت از مانیتور خود استفاده کنید.

این ابزار ها طول عمر زیادی داشته و می توانند از سوختن یا آسیب دیدن مانیتور جلوگیری نمایند. در نهایت، برای جلوگیری از نیاز به تعمیر مانیتور سامسونگ شما می توانید همواره مانیتور را سرویس نمایید. برای جلوگیری از خرابی تلویزیون و مانیتور این مقاله را تا انتها بخوانید و رعایت کنید.

شایع ترین خرابی های مانیتور سامسونگ کدام است؟

قبل از پرداخت به تعمیر مانیتور سامسونگ، بیایید تا مهم ترین و شایع ترین خرابی های مربوط به مانیتورهای samsung را مورد بررسی قرار دهیم. به صورت کلی، مانیتور های تولید شده توسط سامسونگ ویژگی های مثبت زیادی را در خود جای داده اند.

این محصولات قدرت عملکردی مطلوبی داشته و در دسته بندی های متنوعی هم در بازار به فروش می رسند. ولی، همانطور که گفته شد انواع مانیتور سامسونگ طول عمر نا محدود نداشته و بالاخره یک روز با خرابی های جدی مواجه می شوند. اینجاست که مباحث مربوط به علائم خرابی مانیتور مطرح می شوند.

به خاطر داشته باشید که لیست مهم ترین خرابی های مربوط به مانیتور سامسونگ، یک لیست طولانی است. ما سعی کردیم تا چند مورد از مهم ترین خرابی های مربوط به این مانیتور را مورد بررسی قرار دهیم. همه این موارد اهمیت زیادی داشته و سلامتی مانیتور شما را به صورت کامل تحت تاثیر خود قرار می دهند.

فروش آداپتور مانیتور سامسونگ به صورت فابریک و اصلی در نمایندگی جاوید الکترونیک موجود می باشد، همچنین تمامی خدمات مربوط به آداپتور شامل گارانتی می باشد.

تعمیر مانیتور سامسونگ جاوید الکترونیک

 

انواع ایرادات مانیتور سامسونگ

اولین مورد از شایع ترین خرابی های مانیتور سامسونگ، به بک لایت این مانیتور اشاره دارد. بک لایت قطعه مهمی است. این قطعه با تامین نور سفید می تواند درخشش، کنتراست و کیفیت صفحه را مشخص کند. زمانی که بک لایت مانیتور شما خراب شود، کار کردن با آن غیر ممکن می شود. چرا که نور صفحه تا حد قابل توجهی کاهش پیدا می کند. به صورتی که برای استفاده از مانیتور شما باید خیلی نزدیک آن بروید تا شاید بتوانید یک الی دو آیتم را مشاهده کنید. اینجاست که استفاده از تعمیر مانیتور سامسونگ مطرح می شود.

دومین مورد از شایع ترین خرابی های مانیتور سامسونگ مربوط به شکستن بدنه است. گاهی اوقات افراد به علت وارد کردن آسیب فیزیکی، می توانند فریم، پایه ها یا حتی ال سی دی اصلی مانیتور سامسونگ را خراب کنند. حتما می دانید که این فعالیت باعث می شود تا شما مجبور به پرداخت هزینه زیادی شوید. اگر آسیب بر روی فریم وارد شده باشد، احتمال تعمیر بالاتر است.

سومین مورد از شایع ترین خرابی های مانیتور سامسونگ مربوط به درگاه های ورودی و خروجی است. هر مانیتور سامسونگ یک پورت ورودی برق داشته و چند پورت ورودی تصویر را نیز در خود جای داده است. حال بیایید فرض کنیم که شما به دنبال استفاده از کابل DVI برای انتقال تصاویر خود هستید. در این شرایط، اگر پورت ورودی مانیتور خراب شده باشد، دیگر شما اجازه ای برای کار با این پورت نخواهید داشت در نتیجه، شما باید به دنبال روند تعمیراتی این مانیتور قوی و با کیفیت باشید.

چه نکاتی را برای انتخاب مرکز تعمیر مانیتور باید مد نظر خود قرار دهیم؟

برای انتخاب مراکز تعمیرات مانیتور سامسونگ، شما باید یک سری نکات خاص را مد نظر خود قرار دهید. هر کدام از این نکات روند تعمیر مانیتور را به نحوی خاص تحت تاثیر قرار می دهند.

اولین مسئله مهمی که شما باید به آن توجه داشته باشید مربوط به سابقه کاری و کیفیت خدمات مراکز تعمیراتی می باشد.

حتما می دانید که در حال حاضر، مراکز تعمیراتی بسیار زیادی در سراسر ایران نسبت به تعمیر مانیتور سامسونگ اقدام می نمایند.

برای دریافت بیشترین بازدهی ممکن شما لزوما باید خدمات بهترین مراکز فعال در این زمینه را مورد استفاده قرار دهید.

جدا از این مسئله، روند تعمیر مانیتور یک روند حساس است. در صورت امکان بهتر است که از خدمات نمایندگی های شناخته شده و رسمی برای انجام این فعالیت استفاده کنید.

استفاده از خدمات نمایندگی های تعمیر رسمی شرکت سامسونگ به شما اجازه می دهد تا هم روند تعمیر را در بهترین حالت ممکن طی کنید و هم برای تعمیر هزینه معقولانه ای را پرداخت نمایید.

در نهایت، شما باید سرعت انجام تعمیر توسط مرکز ذکر شده را مورد بررسی قرار دهید. مراکز فعال در این زمینه می توانند خدمات خود را با سرعت های متنوعی ارائه نمانید. برای دریافت بیشترین بازدهی ممکن، شما باید به دنبال استفاده از سریع ترین تعمیر کار های ایرانی باشید.

تعمیر برد مین مانیتور سامسونگ

 

روند تعمیر مانیتورهای سامسونگ و سایر برند ها چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟

روند تعمیر مانیتور سامسونگ با سایر برند های فعال در زمینه تولید مانیتور، یک سری تفاوت های خاص دارد. شرکت سامسونگ از یک معماری و مهندسی خاص برای طراحی و ساخت محصولاتش استفاده می کند.

همین مسئله هم باعث شده تا برای تعمیر کار های عمومی، دنبال کردن روند تعمیر مانیتور به مسئله ای دشوار تبدیل شود.

مراکزی که در این زمینه فعالیت می کنند باید به خوبی با قطعات و اجزای به کار رفته در طراحی و ساخت مانیتور های سامسونگ آشنایی داشته باشند تا شما با مشکل مواجه نشوید.

جدا از این مسئله، گاهی اوقات پیچیدگی برخی از مدل های مانیتور سامسونگ کمی بالا تر از دیگر محصولات موجود در بازار است. این مسئله هم روند تعمیر را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

درباره شرکت جاوید الکترونیک

samsung برند معروف و شناخته شده در ایران و جهان میباشد و مانیتورهای ال سی دی (LCD)  و ای ای دی (LED) سامسونگ از بهترین مانیتورهای بازار محسوب می شوند.

ما در شرکت جاوید الکترونیک سام تعمیرات تخصصی انواع مانیتوها و همچنین تعمیر مانیتور ال جی در محل مشتری را همراه با ضمانتنامه تا ۶ ماه و تضمین استفاده از قطعات اصلی و فابریک را ارائه می دهیم.

شرکت جاوید الکترونیک نماینده رسمی محصولات صوتی و تصویری میباشد، لذا قطعات این شرکت کاملا اصلی و فابریک می باشد.

ما به جهت جلب رضایت بیشتر مشتری و کاهش وقت و زمان تعمیر تمام خدمات را در منزل یا محل کار مشتری انجام می دهیم.

علاوه بر تعمیرات انواع مانیتور ها، تعمیر لپ تاپ ایسوس و HP نیز از جمله خدمات این شرکت می باشد.

شما با پر کردن فرم درخواست تعمیر آنلاین در هر ساعت از شبانه روز می توانید درخواست خود را ثبت نمایید تا همکاران متخصص ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

یکی دیگر از خدمات ما تعمیرات انواع تلویزیون ال سی دی (LCD) و ال ای دی (LED) می باشد. همچنین تعمیر تلویزیون سامسونگ و تعمیر تلویزیون ال جی با استفاده از قطعات اصلی و نو و در محل انجام می شود.

 

چه موقعی ما به تعمیر مانیتور نیاز داریم؟

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت دقیق، ما چه موقعی به تعمیر مانیتور سامسونگ نیاز داریم؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که همیشه خرابی های جدی نشان دهنده مراجعه به تعمیرکار نیستند.

خیلی از اوقات، افراد مانیتور خود و مشکلاتش را مورد بررسی قرار نمی دهند تا وقتی که دیر شده باشد. آنها فقط زمانی به تعمیرکار مراجعه می کنند که مانیتور آسیب های جدی دیده است. مطمئنا این روند تعمیراتی نه تنها هزینه زیادی را بر روی دست شما می گذارد، بلکه می تواند به مدت زمان زیادی هم نیاز داشته باشد. مراکز تعمیراتی باید مقدار زیادی از وقت خود را صرف شناسایی قطعات خراب و تعویض آنها بکند.

در عوض، برخی از افراد هم به محض مشاهده کوچک ترین خرابی نسبت به تعمیرات مانیتور سامسونگ اقدام می نمایند. این روند می تواند مزایای بیشتری را به همراه داشته باشد.

مثلا زمانی که مانیتور شما اولین علائم خرابی بک لایت را نشان داد، شما به سرعت باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. بک لایت های خراب در مراحل اولیه فقط کمی نور را کم و زیاد می کنند. این روند کم و زیاد شدن نور به مرور زمان تا حدی افزایش پیدا می کند که با چشم قابل دیدن است.

اگر شما همچنان نسبت به تعمیر مانیتور سامسونگ اقدام نکنید، این آسیب دیدگی ها گسترش پیدا کرده و در نهایت باعث آسیب دیدن قطعات زیادی خواهند شد. این پروسه و این شرایط برای همه خرابی های مربوط به مانیتور صادق است. در صورتی که مانیتور شما یک فعالیت خارج از برنامه انجام می دهد و علائمی دارد که می توانند مربوط به خرابی باشند، بهتر است که آن را مورد بررسی قرار دهید.

کلام آخر

در این مقاله ما سعی کردیم تا اطلاعات مفیدی را در مورد تعمیر مانیتور سامسونگ در اختیار شما قرار دهیم. مسلما مدل ها و ساختار های مختلف مانیتور سامسونگ، محصولات کاربردی هستند که در دسته بندی ها و زیر شاخه های متنوعی در بازار به فروش می رسند. در صورتی که شما هم به دنبال تعمیر مانیتور های سامسونگ هستید، لزوما باید خدمات بهترین تیم های فعال در این زمینه را به کار گیرید. البته که راه هایی هم برای به تعویق انداختن خرابی مانیتور سامسونگ وجود دارد. در صورتی که شما به درستی از این کالا استفاده کنید، نیازتان به تعمیر کاهش پیدا خواهد کرد. در نهایت، مراکز تعمیرات مانیتور سامسونگ می توانند هزینه را نیز کم و زیاد کنند.

۶ Comments

 1. حمید ژوئن 15, 2023 در 00:33- پاسخ دادن

  ممنون از پشتیبانی بسیار عالیتون
  خدابرکت بده

  • Javid.d ژوئن 15, 2023 در 13:25- پاسخ دادن

   خواهش میکنم، انجام وظیفست
   خدا به شما هم برکت بده

 2. Nazi فوریه 28, 2023 در 22:53- پاسخ دادن

  متشکرم از محتوای مفیدتون 🌻👏🏻

 3. درخشان فوریه 13, 2023 در 23:13- پاسخ دادن

  بسیار عالی

ثبت ديدگاه

تعمیرات تخصصی مانیتور های سامسونگ LCD  و LED

در محل | هزینه ایاب و ذهاب رایگان _ فقط امروز

به همراه ضمانتنامه 6 ماهه